Przesuwa na górę strony

Nasze sterowniki

Zobacz nasze sterowniki

FAQ

Jak wygląda zamówienie – przygotowanie kontrolerów?
ROZWIŃ
ZWIŃ
Rozwija akordeon Jak wygląda zamówienie – przygotowanie kontrolerów?

Każdy nowy sterownik projektowany jest od podstaw. Klient zwracający się do nas z prośbą o wykonanie sterowania ma wpływ na wszystko. W zależności od jego wymagań projektowane urządzenie będzie miało określone wymiary, określony kształt i kolor panelu. Elektronika i sterowanie elektryczne również są projektowane tak, aby zaspokoić najbardziej wymagających. Nie inaczej jest z oprogramowaniem – algorytm działania jest opracowywany dla określonej maszyny, według wytycznych klienta. Pod uwagę przy wykonywaniu oprogramowania brana jest konieczność prostoty i logicznego poruszania się po menu (jeżeli klient życzy). Możemy również zaprojektować urządzenia zawierające określone rozwiązania telekomunikacyjne – wymiana danych pomiędzy komputerem, a urządzeniem, poprzez Internet, czy w końcu między sterownikami.

Właśnie ta elastyczność i projektowanie sterowania od podstaw sprawia, że produkowaliśmy sterowniki do etykieciarek, dozowników napojów, mieszarko-masowarek mięsnych, sprężarek, pieców wygrzewających, pieców folii termokurczliwych itp.

Jakie ilości kontrolerów mikroprocesorowych można zamawiać?
ROZWIŃ
ZWIŃ
Rozwija akordeon Jakie ilości kontrolerów mikroprocesorowych można zamawiać?

Dowolne.. Jesteśmy w stanie produkować seryjnie bardzo duże ilości sterowników tego samego typu. Jest to szczególnie istotne dla dużych zakładów przemysłowych, gdzie produkcja jest ciągła i istnieje potrzeba ciągłego dostarczania urządzeń. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie.

Jak skomplikowane sterowniki produkujecie / możecie produkować?
ROZWIŃ
ZWIŃ
Rozwija akordeon Jak skomplikowane sterowniki produkujecie / możecie produkować?

Złożoność naszych urządzeń jest bardzo szeroka:
produkujemy od najprostszych sterowników, mających za zadanie włączać / wyłączać obwody elektryczne w określonych cyklach (godzinach), poprzez kontrolery zawierające czujniki (ciśnienia, temperatury, nacisku, etc. – w zależności od potrzeb). Kontrolery mogą być sterowane ręcznie przez użytkownika – wówczas on decyduje o długości cyklów, anulowaniu / podjęciu różnych działań.

Najbardziej rozbudowane sterowniki – produkowane przez nas – zawierają rozwiązania telekomunikacyjne. Są one w stanie współpracować ze sobą i na podstawie wymienianych przez siebie informacji mogą decydować o poszczególnych zadaniach czy też odpowiednim rozdzieleniu zadań. Ma to ogromne znaczenie, gdzie maszyny ze względów produkcyjnych nie mogą pracować cały czas (temperatura, zmęczenie materiałów, filtrów, etc.), albo cykl produkcyjny jest zmienny (tzn. w danym momencie zachodzi potrzeba, aby wszystkie maszyny pracowały, w innym, aby tylko jedna). Oprócz tego urządzenia posiadają możliwość podłączenia do komputera, odczytu parametrów, zbierania informacji o zużyciu poszczególnych materiałów sterowanych maszyn.

Niewątpliwie takie rozwiązanie – w którym obsługa jest informowana o zbliżającej się potrzebie wymiany filtrów, czy też innych elementów – sprawia, że produkcja odbywa się w sposób płynny, bez żadnych przerw.

Z jakimi odbiorcami współpracujecie? Jak wygląda współpraca?
ROZWIŃ
ZWIŃ
Rozwija akordeon Z jakimi odbiorcami współpracujecie? Jak wygląda współpraca?

Preferujemy współpracę ze średnimi i dużymi zakładami produkującymi maszyny mechaniczne, jak również współpracujemy dobrze z mniejszymi zakładami, dostarczając wymaganego sterowania.