Przesuwa na górę strony

Nasze sterowniki

Zobacz nasze sterowniki

Kategoria produktu: Sterowniki do sprężarek

Sterownik MS-986

Niezwykle praktyczny sterownik z kolorowym wyświetlaczem dotykowym 4,3” dedykowany do sprężarek stało i zmienno obrotowych. Posiada 15 wejść konfigurowalnych (8 cyfrowych, 3 analogowych 4 temperaturowych dla czujników PT100, PT1000, KTY84, PTC). Obsługuje do trzech...

Sterownik MS-485

Sterownik do stało-obrotowych sprężarek śrubowych o mocy silnika do 22 kW bez przemiennika częstotliwości. Sterownik posiada funkcję pracy sieciowej oraz możliwość obsługi systemu wizualizacji i diagnostyki MS-Connect2.

Zestaw MS-485 + MS-Connect2

Sterownik do stało-obrotowych sprężarek śrubowych o mocy silnika do 22 kW bez przemiennika częstotliwości. Sterownik posiada funkcję pracy sieciowej oraz w zestawie system wizualizacji i diagnostyki MS-Connect2 pozwalający na zdalne zarządzanie sprężarką.

Sterownik MS-487VFD

Sterownik do zmienno-obrotowych sprężarek śrubowych o mocy silnika do 22 kW, które posiadają przemiennik częstotliwości (falownik). Sterownik może obsłużyć pracę zdalną REM w trybie sterownika podrzędnego.

Sterownik MS-885

Sterownik do stało-obrotowych sprężarek śrubowych o mocy silnika do 500 kW bez przemiennika częstotliwości. Monitoruje temperaturę oleju w standardzie PT-100. Posiada system pracy sieciowej do 4 sprężarek. Obsługuje systemem wizualizacji MS-Connect2.

Sterownik MS-885 ATC

Sterownik do stało-obrotowych sprężarek śrubowych o mocy silnika do 500 kW bez przemiennika częstotliwości. Monitoruje temperaturę oleju w standardzie PT-1000. Posiada system pracy sieciowej do 4 sprężarek. Obsługuje systemem wizualizacji MS-Connect2.

Sterownik MS-887VFD

Sterownik do zmienno-obrotowych sprężarek śrubowych o mocy silnika do 500 kW, które posiadają przemiennik częstotliwości. Monitoruje temperaturę oleju w standardzie PT-100. Posiada system pracy sieciowej do 4 sprężarek. Obsługuje systemem wizualizacji MS-Connect2.

Sterownik MS-887VFD ATC

Sterownik do zmienno-obrotowych sprężarek śrubowych o mocy silnika do 500 kW, które posiadają przemiennik częstotliwości. Monitoruje temperaturę oleju w standardzie PT-1000. Posiada system pracy sieciowej do 4 sprężarek. Obsługuje systemem wizualizacji MS-Connect2.

Sterownik MS-085

Sterownik do stał-obrotowych sprężarek o mocy do 18 kW z pomiarem ciśnienia realizowanym przez presostat. Obsługuje systemem wizualizacji i diagnostyki MS-Connect2 z opcją zdalnego zarządzania sprężarką.

Produkt niedostępny
ZAMIENNIKI (1)
Sterownik MS-086

Sterownik do stał-obrotowych sprężarek o mocy do 18 kW z pomiarem ciśnienia realizowanym przez przetwornik ciśnienia 4-20 mA o zakresie 0-16 bar lub presostat. Obsługuje systemem wizualizacji i diagnostyki MS-Connect2 z opcją zdalnego zarządzania sprężarką.

Produkt niedostępny
ZAMIENNIKI (1)